MS3471L16-23B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCP HSG FMALE 23POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3471L16-23B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3471L16-23B
Αριθμός εξαρτήματος MS3471L16-23B Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCP HSG FMALE 23POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1206 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471L16-23B.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-23
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3471L16-23B Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 23
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 23 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 (1), 20 (22)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3471L16-23BW
MS3471L16-23BW
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 23POS INLINE