MS3471L14-18AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSG MALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS3471L14-18AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471L14-18AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSG MALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1505 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471L14-18AX.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-18
Shell Material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS3471L14-18AX Προσανατολισμός X
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)