MS3471L14-15AX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT INLINE 15POS PIN
Φύλλα δεδομένων: MS3471L14-15AX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3471L14-15AX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT INLINE 15POS PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1731 pcs Φύλλο δεδομένων MS3471L14-15AX.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (1), 20 (14) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-26482 Series II Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS3471L14-15AX
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS3471L14-15AX
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-15 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Περιγραφή CONN HSG RCPT INLINE 15POS PIN
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό X Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3471L14-15AX
MS3471L14-15AX
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 15POS INLINE
Σε απόθεμα: 3127 pcs
Κατεβάστε: MS3471L14-15AX.pdf
RFQ
MS3471L14-15A
MS3471L14-15A
Σε απόθεμα: 1547 pcs
Κατεβάστε: MS3471L14-15A.pdf
RFQ
MS3471L14-12SX
MS3471L14-12SX
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3471L14-12SX.pdf