MS3459W22-23P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS3459W22-23P.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 690 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3459W22-23P
Αριθμός εξαρτήματος MS3459W22-23P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 690 pcs Φύλλο δεδομένων MS3459W22-23P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-23 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-5015
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS3459W22-23P
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 8 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Fluid Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy