MS3451W22-23P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS3451W22-23P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3451W22-23P
Αριθμός εξαρτήματος MS3451W22-23P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1271 pcs Φύλλο δεδομένων MS3451W22-23P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-23 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-5015
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS3451W22-23P
MS3451W22-23P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 8 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Fluid Resistant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy