MS3451L36-52P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS3451L36-52P.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 678 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3451L36-52P
Αριθμός εξαρτήματος MS3451L36-52P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 678 pcs Φύλλο δεδομένων MS3451L36-52P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 36-52 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-5015
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS3451L36-52P
MS3451L36-52P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 52 (Power) τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Fluid Resistant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy