MS3450W24-2P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS3450W24-2P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS3450W24-2P
Αριθμός εξαρτήματος MS3450W24-2P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1309 pcs Φύλλο δεδομένων MS3450W24-2P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 24-2 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά Military, MIL-DTL-5015
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS3450W24-2P
MS3450W24-2P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 7 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Fluid Resistant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Automotive, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS3450W24-2A
MS3450W24-2A
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
Σε απόθεμα: 1757 pcs
Κατεβάστε: MS3450W24-2A.pdf
RFQ
MS3450W24-2PW
MS3450W24-2PW
Σε απόθεμα: 1652 pcs
Κατεβάστε: MS3450W24-2PW.pdf
RFQ
MS3450W24-7AW
MS3450W24-7AW
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
Κατεβάστε: MS3450W24-7AW.pdf
MS3450W24-28SY
MS3450W24-28SY
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS3450W24-28SY.pdf
MS3450W24-2PZ
MS3450W24-2PZ