MS3450LS36-52SX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS3450LS36-52SX.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 410 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 410 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS3450LS36-52SX Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 410 pcs Φύλλο δεδομένων MS3450LS36-52SX.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 36-52 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Σειρά Military, MIL-DTL-5015
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS3450LS36-52SX
MS3450LS36-52SX-ND
Προσανατολισμός X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 52 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Fluid Resistant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy