MS27656T25F61PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T25F61PB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T25F61PB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1301 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T25F61PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T25F61PB
MS27656T25F61PB-ND
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 61 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Σχετικά προϊόντα
MS27656T25F61PAL
MS27656T25F61PAL
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2011 pcs
Κατεβάστε: MS27656T25F61PAL.pdf
RFQ
MS27656T25F61PL
MS27656T25F61PL
Σε απόθεμα: 2385 pcs
Κατεβάστε: MS27656T25F61PL.pdf
RFQ
MS27656T25F61PB-LC
MS27656T25F61PB-LC