MS27656T25F43PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T25F43PB.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 898 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 898 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T25F43PB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 898 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T25F43PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-43 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T25F43PB
MS27656T25F43PB-ND
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 43 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Σχετικά προϊόντα
MS27656T25F43PB-LC
MS27656T25F43PB-LC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT