MS27656T25F29PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T25F29PB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T25F29PB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1024 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T25F29PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T25F29PB
MS27656T25F29PB-ND
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Σχετικά προϊόντα
MS27656T25F29S
MS27656T25F29S
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT 29POS WALL MNT W/SCKT