Αριθμός εξαρτήματος MS27656T25F29B Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT 29POS WALL MT SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1464 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T25F29B.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS27656T25F29B
MS27656T25F29B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 29
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27656T25F29B
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-29 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT 29POS WALL MT SCKT