Αριθμός εξαρτήματος MS27656T23F55S Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1036 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS27656T23F55S.pdf2.MS27656T23F55S.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T23F55S
MS27656T23F55S-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T23F55SC
MS27656T23F55SC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8LT 55C 55#20 SKT RECP
Σε απόθεμα: 1212 pcs
Κατεβάστε: MS27656T23F55SC.pdf
RFQ
MS27656T23F55PB
MS27656T23F55PB
Περιγραφή: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Σε απόθεμα: 1420 pcs
Κατεβάστε: MS27656T23F55PB.pdf
RFQ
MS27656T23F55SA
MS27656T23F55SA
Κατεβάστε: MS27656T23F55SA.pdf
MS27656T23F55PB-LC
MS27656T23F55PB-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT