MS27656T23F55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LJT 55C 55#20 PIN WALL RECP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T23F55PA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T23F55PA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 5572 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T23F55PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27656T23F55PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T23F55PA-LC
MS27656T23F55PA-LC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1459 pcs
Κατεβάστε: MS27656T23F55PA-LC.pdf
RFQ
MS27656T23F55P
MS27656T23F55P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP