Αριθμός εξαρτήματος MS27656T23F53P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1275 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T23F53P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T23F53P
MS27656T23F53P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T23F53PA
MS27656T23F53PA
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1517 pcs
Κατεβάστε: MS27656T23F53PA.pdf
RFQ
MS27656T23F53P
MS27656T23F53P
Περιγραφή: CONN RCPT 53POS WALL MNT W/PINS
Σε απόθεμα: 2259 pcs
Κατεβάστε: MS27656T23F53P.pdf
RFQ
MS27656T23F53AC
MS27656T23F53AC
Περιγραφή: 8LT 53C 53#20 PIN RECP
Κατεβάστε: MS27656T23F53AC.pdf
MS27656T23F53PA
MS27656T23F53PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations