MS27656T19F66PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LJT 66C 66#22M PIN RECP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T19F66PA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T19F66PA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 5193 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T19F66PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-66 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27656T19F66PA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 66 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 66 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T19F35SL
MS27656T19F35SL
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT
Σε απόθεμα: 3452 pcs
Κατεβάστε: MS27656T19F35SL.pdf
RFQ
MS27656T21A16S
MS27656T21A16S
Περιγραφή: LJT 16C 16#16 SKT RECP
Σε απόθεμα: 1505 pcs
Κατεβάστε: MS27656T21A16S.pdf
RFQ
MS27656T19F66P
MS27656T19F66P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 66POS GOLD CRIMP