Αριθμός εξαρτήματος MS27656T17B26P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1524 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MS27656T17B26P.pdf2.MS27656T17B26P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27656T17B26P
MS27656T17B26P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27656T17B26P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 17-26 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T17B26BB
MS27656T17B26BB
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Σε απόθεμα: 2042 pcs
Κατεβάστε: MS27656T17B26BB.pdf
RFQ
MS27656T17B26PALC
MS27656T17B26PALC
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1887 pcs
Κατεβάστε: MS27656T17B26PALC.pdf
RFQ
MS27656T17B26B
MS27656T17B26B
Κατεβάστε: MS27656T17B26B.pdf
MS27656T17B26PA-LC
MS27656T17B26PA-LC
MS27656T17B26PAL
MS27656T17B26PAL
Κατεβάστε: MS27656T17B26PAL.pdf
MS27656T17B26BC
MS27656T17B26BC
Κατεβάστε: MS27656T17B26BC.pdf
MS27656T17B26PA
MS27656T17B26PA
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS27656T17B26PA.pdf
MS27656T17B26PA
MS27656T17B26PA