MS27656T15F18SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων: MS27656T15F18SA.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T15F18SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1729 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T15F18SA.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27656T15F18SA
MS27656T15F18SA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27656T15F18SA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 15-18 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 18POS WALL MNT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό A Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27656T15F18SA
MS27656T15F18SA
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 2049 pcs
Κατεβάστε: MS27656T15F18SA.pdf
RFQ
MS27656T15F18SA-LC
MS27656T15F18SA-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2819 pcs
Κατεβάστε: MS27656T15F18SA-LC.pdf
RFQ
MS27656T15F18SAL
MS27656T15F18SAL
Κατεβάστε: MS27656T15F18SAL.pdf
MS27656T15F18PD
MS27656T15F18PD
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Κατεβάστε: MS27656T15F18PD.pdf
MS27656T15F18SB-LC
MS27656T15F18SB-LC
Κατεβάστε: MS27656T15F18SB-LC.pdf
MS27656T15F18S
MS27656T15F18S