MS27656T15F18PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T15F18PB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T15F18PB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1912 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T15F18PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T15F18PB
MS27656T15F18PB-ND
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold