MS27656T15F15PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T15F15PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T15F15PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1976 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T15F15PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T15F15PC
MS27656T15F15PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold