MS27656T15B19PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27656T15B19PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656T15B19PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2148 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656T15B19PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656T15B19PC
MS27656T15B19PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold