MS27656P15B37P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27656P15B37P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27656P15B37P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1653 pcs Φύλλο δεδομένων MS27656P15B37P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-37 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27656P15B37P
MS27656P15B37P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Potted
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια 0.808" (20.52mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -