MS27508E22F55SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων: MS27508E22F55SA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E22F55SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1072 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E22F55SA.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27508E22F55SA
MS27508E22F55SA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 55
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27508E22F55SA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-55 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock