MS27508E20F39PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27508E20F39PLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E20F39PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2347 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E20F39PLC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (2), 20 (37) Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AMS27508E20F39PLC
MS27508E20F39PLC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 39
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27508E20F39PLC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-39 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT 39POS BOX MNT PINS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Electroless Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Flange
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27508E20F35SLC
MS27508E20F35SLC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 79POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1881 pcs
Κατεβάστε: MS27508E20F35SLC.pdf
RFQ
MS27508E20F41B
MS27508E20F41B
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8T 41C 41#20 RECP
Σε απόθεμα: 1738 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MS27508E20F39P
MS27508E20F39P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP