MS27508E18F53PB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27508E18F53PB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18F53PB Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1242 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18F53PB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-53 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27508E18F53PB
MS27508E18F53PB-ND
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27508E18F35SLC
MS27508E18F35SLC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1925 pcs
Κατεβάστε: MS27508E18F35SLC.pdf
RFQ
MS27508E18F35SD
MS27508E18F35SD
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 66POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1349 pcs
Κατεβάστε: MS27508E18F35SD.pdf
RFQ
MS27508E18F53P
MS27508E18F53P