MS27508E18B66SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 66POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27508E18B66SA.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 980 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18B66SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 66POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 980 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18B66SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-66 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27508E18B66SA
MS27508E18B66SA-ND
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 66 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 66 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold