MS27508E18B32PALC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS27508E18B32PALC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18B32PALC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1679 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18B32PALC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27508E18B32PALC
MS27508E18B32PALC-ND
Προσανατολισμός A
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount