MS27508E18A66P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 66POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27508E18A66P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27508E18A66P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 66POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1266 pcs Φύλλο δεδομένων MS27508E18A66P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-66 Shell Material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27508E18A66P
MS27508E18A66P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 66 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 66 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold