MS27499E18B32PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27499E18B32PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27499E18B32PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1663 pcs Φύλλο δεδομένων MS27499E18B32PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27499E18B32PC
MS27499E18B32PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27499E18B32PALC
MS27499E18B32PALC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1911 pcs
Κατεβάστε: MS27499E18B32PALC.pdf
RFQ
MS27499E18B32PCLC
MS27499E18B32PCLC