MS27484T24B19P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27484T24B19P.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 583 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 583 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T24B19P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 583 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T24B19P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27484T24B19P
MS27484T24B19P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484T24B19P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 24-19 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock