MS27484T22B21PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27484T22B21PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T22B21PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1380 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T22B21PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-21 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27484T22B21PC
MS27484T22B21PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold