Αριθμός εξαρτήματος MS27484T18F53S Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 994 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T18F53S.pdf
Τάση - Ονομαστική 400VAC, 500VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27484T18F53S
MS27484T18F53S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 53
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484T18F53S
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 18-53 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock