MS27484T18B32SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων: MS27484T18B32SA.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T18B32SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1260 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T18B32SA.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27484T18B32SA
MS27484T18B32SA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484T18B32SA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 18-32 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock