MS27484T18B30P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27484T18B30P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T18B30P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1111 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T18B30P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-30 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27484T18B30P
MS27484T18B30P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold