MS27484T14F15BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος JT 15C 14#20 1#16 SKT GRD PLUG
Φύλλα δεδομένων: MS27484T14F15BA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T14F15BA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 1610 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T14F15BA.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 16 (1), 20 (14) Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα AAMS27484T14F15BA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484T14F15BA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-15 Εισαγάγετε υλικό Aluminum Alloy, Electroless Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
Διευρυμένη περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Περιγραφή JT 15C 14#20 1#16 SKT GRD PLUG
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.141" (28.98mm)