MS27484T14B15PD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27484T14B15PD.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T14B15PD Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1316 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T14B15PD.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27484T14B15PD
MS27484T14B15PD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484T14B15PD
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-15 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock