MS27484T10B13P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27484T10B13P.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T10B13P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1967 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T10B13P.pdf
Τάση - Ονομαστική 400VAC, 500VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27484T10B13P
MS27484T10B13P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 13
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484T10B13P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 10-13 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27484T10B13SCLC
MS27484T10B13SCLC
Περιγραφή: CONN PLG HSG FMALE 13POS INLINE
Σε απόθεμα: 1875 pcs
Κατεβάστε: MS27484T10B13SCLC.pdf
RFQ
MS27484T10A99P
MS27484T10A99P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP