MS27484P16B26SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27484P16B26SA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484P16B26SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1222 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484P16B26SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-26 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27484P16B26SA
MS27484P16B26SA-ND
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground, Potted
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια 0.909" (23.09mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -