MS27484E20F41PA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27484E20F41PA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484E20F41PA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1274 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484E20F41PA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27484E20F41PA
MS27484E20F41PA-ND
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold