Αριθμός εξαρτήματος MS27484E18B32P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1443 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484E18B32P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27484E18B32P
MS27484E18B32P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484E18B32P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 18-32 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock