MS27484E16F26SC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27484E16F26SC-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484E16F26SC-LC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1342 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484E16F26SC-LC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AAMS27484E16F26SC-LC Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 26
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.265" (32.13mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp