MS27474T22B55P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27474T22B55P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27474T22B55P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1160 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474T22B55P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27474T22B55P
MS27474T22B55P-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Olive Drab
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27474T22B55PD
MS27474T22B55PD
Σε απόθεμα: 1024 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B55PD.pdf
RFQ
MS27474T22B55PCLC
MS27474T22B55PCLC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1465 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B55PCLC.pdf
RFQ
MS27474T22B55P
MS27474T22B55P
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: 8T 55C 55#20 J/N
Σε απόθεμα: 706 pcs
Κατεβάστε:
MS27474T22B55S
MS27474T22B55S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 782 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B55S.pdf
MS27474T22B55PC
MS27474T22B55PC
Κατεβάστε: MS27474T22B55PC.pdf
MS27474T22B35SC
MS27474T22B35SC
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 100POS CRIMP
Σε απόθεμα: 952 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B35SC.pdf
MS27474T22B35SB-UWHST4
MS27474T22B35SB-UWHST4
Περιγραφή: JT 100C 100#22D SKT RECP
Σε απόθεμα: 448 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B35SB-UWHST4.pdf
MS27474T22B55PLC
MS27474T22B55PLC
Κατεβάστε: MS27474T22B55PLC.pdf
MS27474T22B35SDLC
MS27474T22B35SDLC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 100PS PNL MT
Κατεβάστε: MS27474T22B35SDLC.pdf
MS27474T22B35SBLC
MS27474T22B35SBLC
Κατεβάστε: MS27474T22B35SBLC.pdf
MS27474T22B55PB
MS27474T22B55PB
Σε απόθεμα: 842 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B55PB.pdf
MS27474T22B35SD
MS27474T22B35SD
Σε απόθεμα: 958 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B35SD.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών