MS27474T22B32PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27474T22B32PLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27474T22B32PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1740 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474T22B32PLC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα AMS27474T22B32PLC
MS27474T22B32PLC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 32
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27474T22B32PLC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-32 Εισαγάγετε υλικό -
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Περιγραφή CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PINS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση -
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Cadmium over Nickel Επικοινωνήστε με το σχήμα -
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Υλικό σώματος Bulkhead - Front Side Nut
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27474T22B2S
MS27474T22B2S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 85POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 736 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B2S.pdf
RFQ
MS27474T22B35PC
MS27474T22B35PC
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 100POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1369 pcs
Κατεβάστε: MS27474T22B35PC.pdf
RFQ
MS27474T22B32P
MS27474T22B32P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP