MS27474T16B42PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27474T16B42PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27474T16B42PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1174 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474T16B42PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-42 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27474T16B42PC
MS27474T16B42PC-ND
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 42 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 42 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold