Αριθμός εξαρτήματος MS27474T14F18P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2084 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474T14F18P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27474T14F18P
MS27474T14F18P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27474T14F18P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 14-18 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27474T14F18PA
MS27474T14F18PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: JT 18C 18#20 PIN RECP
Σε απόθεμα: 5667 pcs
Κατεβάστε: MS27474T14F18PA.pdf
RFQ
MS27474T14F18S
MS27474T14F18S
Περιγραφή: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SCKT