MS27474T14F15PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: MS27474T14F15PLC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27474T14F15PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1779 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474T14F15PLC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-15
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27474T14F15PLC
MS27474T14F15PLC-ND
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 16 (1), 20 (14)
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Receptacle Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27474T14F15SA-LC
MS27474T14F15SA-LC
Περιγραφή: JT 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Σε απόθεμα: 1954 pcs
Κατεβάστε: MS27474T14F15SA-LC.pdf
RFQ
MS27474T14C35P-LC
MS27474T14C35P-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT