MS27474E20B16PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27474E20B16PC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27474E20B16PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1595 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474E20B16PC.pdf
Τάση - Ονομαστική 900VAC, 1250VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27474E20B16PC
MS27474E20B16PC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 16
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27474E20B16PC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 20-16 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock