Αριθμός εξαρτήματος MS27474E18B32P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1228 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474E18B32P.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27474E18B32P
MS27474E18B32P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 32
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27474E18B32P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 18-32 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27474E18B32PA
MS27474E18B32PA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP