MS27474E16F42P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 42POS JAM NUT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27474E16F42P.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27474E16F42P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 42POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1006 pcs Φύλλο δεδομένων MS27474E16F42P.pdf
Τάση - Ονομαστική 400VAC, 500VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27474E16F42P
MS27474E16F42P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 42
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27474E16F42P
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 16-42 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 42 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 42POS JAM NUT W/PINS
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock