MS27473P16F42SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος JT 42C 42#22 SKT PLUG
Φύλλα δεδομένων: MS27473P16F42SA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27473P16F42SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 4469 pcs Φύλλο δεδομένων MS27473P16F42SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 16-42 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AAMS27473P16F42SA
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 42 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Potted στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 42 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Σχετικά προϊόντα
MS27473P18A53P
MS27473P18A53P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP